אודות

כשנוסטלגיה פוגשת בחדשנות…

את האהבה שלי לצילום ספגתי משעות ארוכות בחדר החושך של אבי. הרבה לפני עידן הסמרטפונים ותמונות האינסטנט, כשהייתי מתבונן במלאכה העדינה של פיתוח התמונות ולומד ממנו כל מה שצריך לדעת על צילום, התאהבתי באומנות הנצחת הרגעים והחלטתי – זוהי גם האומנות שלי.
מאז, למדתי ב"קמרה אובסקורה", בית הספר המוביל לצילום ואומנות, העשרתי את נסיוני המקצועי בצילום אירועי יוקרה בארצות הברית ופתחתי כאן, בארצנו הקטנה, את סטודיו "מייקל פוטוגרפי", בו אני מביא את כל הידע המקצועי שלי לידי ביטוי, ועושה זאת תוך שימת לב לפרטים הקטנים, באותטניות ובאהבה רבה, בדיוק כמו שאבי לימד אותי.
המוטו שלי הוא לעולם לא לתת למקצועיות לפגוע ביחס האישי ובאווירה הנעימה שאני מנסה לייצר סביבי, ולרגע לא לשכוח שמי שעומד מולי החליט להפקיד בידי את האוצרות החשובים ביותר שלו – הזיכרונות.
צילומי החתונה כוללים כמה תחנות חשובות. החל מפגישת ההיכרות שלנו, דרך ההכנות לחתונה, צילומי הזוגיות, בחירת הלוקיישנים, יום החתונה עצמו ועד לרגע שבו אתם מקבלים את המוצר המוגמר לידיכם (רגע, בעצם, עוד הרבה אחרי, לפחות עד בר המצווה של הבן הקטן!) – נרקמת מערכת יחסים עדינה, המושתתת על רוגע, מקצועיות רבה וליווי צמוד בכל התהליך.

האושר שלכם עומד להשמר בידיים הטובות ביותר           

There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment

Robert Frank

?Are you GETTing MARRIED

?Want to know what our couples think about us

Majestic

Perfection

MICHAEL PHOTOGRAPHY