10 השירים שיקחו אתכם אל החופה

אם יום החתונה הוא יום בו ההתרגשות מרקיעה שחקים, אזי רגעי החופה הם הנקודה בה ההתרגשות הזו, ללא ספק, מגיעה לשיאה. וכאילו הלב לא מאיים להתפוצץ מגודל המעמד, עליכם לבחור שיר שישקף בצורה הטובה ביותר את האהבה שלכם זה לזה ואת האווירה אותה אתם רוצים לייצר בחופה…חתיכת משימה קיבלתם! לבחור שיר אחד, יחיד ומיוחד מבין כל שירי האהבה היפים שנכתבו על הפלנטה הזו! אז לכל המתקשים, הנה 10 הצעות נבחרות לפסקול המושלם שילווה אתכם כל הדרך לחופה:

  1. Here there and everywhere Beatles
למה כדאי לכם: כי זה ביטלס,אנחנו צריכים להוסיף עוד מילה?
שיר שמשלב נוסטלגיה מתוקה עם על זמנית נאיבית ותמימה, נוגע בדיוק איפה שצריך והופס! גם סוחט כמה דמעות התרגשות בלי מאמץ. אנחנו נמסנו. חוץ מזה, פיבי מחברים נכנסה איתו לחופה. ומה שטוב לבלונדינית החיננית, טוב גם לנו.
שורה נבחרת: “To lead a better life I need my love to be here… Here, making each day of the year, changing my life with the wave of her hand, nobody can deny that there's something there”
  1. צליל מכוון – בדרך אלייך
למה כדאי לכם: יענקלה רוטבליט כתב, צליל מכוון מבצעים, והשילוב של שניהם יכול לעשות רק טוב לרגעי החתונה היפים. שיר יפיפה שמדבר על הדרך שעובר האהוב בדרך אל אהובתו, ומתאים במיוחד  לרגעי ההליכה אל עבר החופה.
שורה נבחרת: "מה קלות רגלי בדרך העולה, ולבי עליז, רוחי חופשיה. עוד מעט יאיר לי אור הנר בחלונך ואת ראשי המפוייס אניח בחיקך"
  1. Florence and the Machine – Stand by me
למה כדאי לכם: המילים המוכרות והיפיפיות משתלבות נהדר עם פלורנס, שהופכים את היצירה לשירת מלאכים מרגשת ועשירה. עיבוד מוצלח במיוחד שמתאים לרגעי ההליכה לחופה ומקבל גם כמה טונים דרמטיים לקראת הסוף.
שורה נבחרת: When the night has come, and the land is dark, and the moon is the only light we’ll see – No, I won't be afraid, just as long as you stand by me”
  1. ירמי קפלן – היא האחת
למה כדאי לכם: שיר שמדבר על להעז ולאהוב, להסתכל פנימה ולבחור באהבה – ובערב כזה שכולו בחירה אחת גדולה וגורלית (בלי להלחיץ), השיר הזה בא בול במקום.
שורה נבחרת: "שמלה לבנה – היא האחת. דירה קטנה, קצת ישנה – היא האחת. חיוך רחב ניצת בך כמו מנגינה. ארוז את הבגדים ולך איתה, תמצא פינה" 
  1. Bruno mars- Count on me
למה כדאי לכם: כי יש בו קצב מצד אחד, אבל הוא רגוע מצד שני. כי לברונו מארס יש את הקול הכי מתוק עלי אדמות והוא הופך את הצעדה לחופה לכיפית במיוחד, כאילו מפוזרות סוכריות צבעוניות לכל אורך השדרה.
שורה נבחרת: “If you ever find yourself  lost in the dark and you can't see, I'll be the light to guide you”
  1. שלומי שבת – בראשית עולם
למה כדאי לכם: כי הוא מתאים בול לחתונה. כי יש בו פסנתר יפיפה, וכי הוא מדבר על הזוג הראשון ביקום – חווה ואדם הבראשיתיים, ועל הבחירה הגורלית שלנו מאז זו בזו.
שורה נבחרת: "מאז צועד אדם אל כיוונה של זו אשר חלם, על ראש שימחתו יעלה אותך איתו והוא לא ישכחך, אהובתו" 
  1. Crazy Love – Red Band & Marina
למה כדאי לכם: קודם כל, גילוי נאות: התלבטנו רבות אם להמליץ לכם על הגרסה המקורית של ואן מוריסון או על המחודשת של מרינה והבובה הנחמדה. בסוף החלטנו שמגיעה לכם הגרסה הבועטת והמדליקה יותר. אבל כדי שלא נרגיש יסורי מצפון שהותרנו את המקור מאחור, הקדישו שמיעה גם לגרסה המחוספסת המקורית (והיפה כל כך!). שיר אהבה קלאסי יפיפה שכולו חגיגה של אהבה.
שורה נבחרת:“I can hear her heart beat from a thousand miles, And the heavens open every time she smiles”
  1. גידי גוב – כלים שלובים
למה כדאי לכם: יש שירים שמקבלים משמעות מיוחדת בסיטואציות מסוימות. דוגמה מובהקת לשיר כזה הוא 'כלים שלובים'. בקול עמוק ומרגש, נוגע גידי גוב בעצם האהבה ובחיבור המרגש הנוצר ברגעי החופה.
שורה נבחרת: "את באת ונגעת בלאט, כל פעם קצת, לאט לאט. אני לא הרגשתי מתי ואיך נכנסת אל תוך חיי" 
  1. Simon & Garfunkel- Kathy's Song
למה כדאי לכם: כי אין שיר שזועק יותר: "אהבה!" מאשר השיר היפיפה הזה. גיטרה עדינה, שירה מתוקה של פול סיימון, ומילים שאפשר להיכנס לתוכן, לחבק ולשתות כוס שוקו חם בחורף.
שורה נבחרת: “And so you see, I have come to doubt, All that I once held as true, I stand alone without beliefs, The only truth I know is you”
  1. אריק איינשטיין – עכשיו התור לאהבה
למה כדאי לכם: כי אריק בחתונה זה מתכון לאהבת נצח, כמו אבא יודע כל הוא פורט על הנימים הכי דקים שלנו, ושר לנו על אהבה ועל החיים. שיר מרגש שמדבר על לקיחת הצעד המשמעותי הזה יחד – ויאללה! לחתונה!
שורה נבחרת: "אז בואי כי יש לנו עוד זמן, בואי ונמשיך מכאן. מהמקום שבו עצרנו – כי למה בעצם נוצרנו אדם וחווה? עכשיו התור לאהבה" 

קדימה, עכשיו התור לבחור שיר! מאחלים לכם בחירה שכולה אהבה. 

 

עוד מאמרים שיעניינו אותך

מי אתה DSLR ??

היום יותר ויותר צלמים משתמשים במצלמות DSLR הזוג המאושר שהולך לפגישה עם הצלם, שומע את המילה DSLR  נזרקת לאוויר בהתלהבות גבוהה, אבל לא תמיד הצלם

קרא עוד »

השארת תגובה