משפחה שכזאת – המדריך לצילומי משפחות בחתונה

הסבתא של הדודה, האח של השכן וגם החברה הכי טובה מהיסודי – כולם רוצים להצטלם איתכם בחתונה, כולם רוצים את תשומת הלב שלכם ולכולם חשוב לקחת חלק באושר שלכם. אבל בין האח של השכן לחברה מהיסודי שכבודם במקומם מונח, האנשים החשובים ביותר שאסור לנו לשכוח הם, כמובן, המשפחה שלנו. ביום החשוב והמרגש הזה, אתם למעשה צומחים מתוך שתי המשפחות שליוו אתכם כל חייכם והופכים למשפחה אחת חדשה – וזהו מעמד מרגש ללא ספק. איך גורמים לכולם להיות מתועדים תחת שרביט הקסמים של הצלם? ומדוע זה כל כך חשוב?
 קבעו שעה לצילומים
הדבר החשוב ביותר הוא להודיע חגיגית לכל הנוגעים בדבר להתייצב לצילומים בשעה היעודה. אם קבלת הפנים מתחילה, למשל, בשעה 19:30, את צילומי המשפחות ניתן לקבוע החל מהשעה 18:30. במידה והנוכחים באמת יגיעו בזמן, אין צורך להקצות יותר משעה לכל העניין. כשכולם מגיעים בשעה שנקבעה, לצלם קל יותר לתמרן בין התמונות השונות, התהליך לא מתעכב וחשוב מכך – לכם נותר מספיק זמן לנוח ולאכול לפני קבלת הפנים. לא אחת קורים מקרים בהם אח או אחות מתעכבים ומגיעים באיחור, ובשל כך מעכבים את השאר או במצב גרוע יותר – מקבלים תמונות שצולמו בתנאים טובים פחות מאשר בקבלת הפנים.
סמכו על הצלם, ושחררו
לצלם שבחרתם עין מקצועית וגם נסיון לא מבוטל, ולכן הוא יודע בדיוק מי כדאי שיעמוד ליד מי, איך כדאי להציב את המצולמים כך שהתמונה תצא הכי טוב ומהן הוואריציות השונות: סבים וסבתות לבד, דור צעיר מול הדור הבוגר, רק אחים, רק אחיות, רק אחיינים ועוד. כשתסמכו על הצלם שלכם ועל העין המקצועית שלו, תוכלו לחייך בהנאה וליהנות מהמעמד המרגש.
מילוי פרטים מקדים
לנו, כצלמים, חשוב מאוד להכיר אתכם ואת המשפחה שלכם כמה שיותר. לכן, אנו משתמשים בשאלון מקוון אותו אנו מעבירים אליכם ובעזרתו אנו מנסים להבין מי המשפחה שלכם. בטופס תמלאו את שמות בני המשפחה, כמה אחים ואחיות יש, מי נשוי, מי לא, כמה ילדים יש במשפחה ומה אסור לפספס. בנוסף, עבור זוגות גרושים, תוכלו לציין בטופס האם הם מצטלמים יחד או מעדיפים להימנע מכך, כך שביום החתונה נדע בדיוק את מי אנחנו צריכים לצלם מבלי להיקלע לאי נעימות. יתרה מכך, במידה ומישהו מהנוכחים לא הגיע בשעה היעודה – אנו נדע שהוא חסר ונדאג להשלים את הצילומים עבורו במשך החתונה. הרעיון העומד מאחורי השאלון הוא להגיע לתוצאה מקסימלית במינימום מעורבות של המשפחה. אנו מאמינים שכל האופרציה של צילומי המשפחות זה התפקיד שלנו, ולכן אנו לא רוצים שתבזבזו שניה מיותרת אחת ביום שמחתכם בדאגה האם מישהו חסר או מאחר – אתם תתמקדו בלחייך, ואנחנו נדאג שלא יחסר אף אחד.
 מזכרת נצח מהאנשים היקרים לכם מכל
גם אם ביום החתונה אתם מרגישים ששעת צילומי המשפחות מוצאת אתכם עייפים אחרי יום גדוש וכמה שעות צילומים – אל תוותרו עליהם. בתכנון נכון של יום החתונה, תספיקו להגיע לגן האירועים, לנוח, להחליף כוחות ולאכול – וגם להספיק את סשן הצילומים המשפחתי כשאתם רעננים ומוכנים לפזר חיוכים לכל עבר. תמונות החתונה זו המזכרת היקרה ביותר שלכם, והאנשים הללו שעומדים שם לצידכם הם היקרים לכם ביותר, הם עברו איתכם מסע ארוך של חיים שלמים עד שהגעתם כולכם אל הרגע הזה – וחשוב מאוד שלא תשכחו אותם בין ההתרגשות והלחץ. חבקו את אמא, נשקו את דודה וחייכו למצלמה – מזכרת הנצח הזו תהיה, בסופו של דבר, אחד הדברים היקרים לכם ביותר.

עוד מאמרים שיעניינו אותך

טיפים לחתונת חורף

טיפים לחתונת חורף כל זמן שתהיה אהבה – יהיו גם חתונות. גם בערב בו מתקיים משחק כדורגל חשוב, מגיע אמן מחו"ל ובכל מזג אוויר –

קרא עוד »

השארת תגובה