למה חשוב שיהיה חיבור טוב עם הצלם?

למה חשוב שיהיה חיבור טוב עם הצלם?

למה חשוב שיהיה לכם חיבור טוב עם צלם החתונה?
בחודשים הקודמים לחתונה, חתנים וכלות טובעים בהכנות עד מעל הראש. מלבד הסטטוס החדש, עליהם להתמודד עם לא מעט ספקים חדשים שפוסעים אל חייהם, לבחור מביניהם את הטובים והמוצלחים ביותר, לעמוד בתקציב שהקציבו לעצמם מראש ולהחזיק אצבעות שכל התהליך הזה, בסופו של דבר, יביא לתוצאה המיוחלת: ערב חתונה רומנטי, מרגש, שמח ו.. מקצועי. מבין שלל ספקי החתונה, בחרנו להתמקד, באופן טבעי, בתפקידם החשוב של צוות הצלמים שלכם ולברר אחת ולתמיד מדוע זה קריטי כל כך לבחור אותו בפינצטה.
12 שעות AND COUNTING
צוות הצלמים שלכם עומד לבלות איתכם את יום החתונה הארוך, ועוד קודם לכן אם בחרתם בצילומי זוגיות או טראש דה דרס. הצלם, יחד עם הצוות שלו, מצטרפים ביום החתונה אל החתן והכלה בשעות הבוקר המאוחרות, כשהכלה כבר מסורקת ובאמצע הטאצ' אפים האחרונים של האיפור. לאחר מכן, יבוצע סשן צילומים, לפני ואחרי לבישת השמלה, ואז – טאדאם! רגע המפגש המרגש בין החתן לכלה. מהרגע שהצלם נכנס אל המקום בו אתם מתארגנים ועד שאחרון האורחים עוזב את האולם, הוא לא זז מכם. מתרגש איתכם, צוחק איתכם, מביים אתכם ודואג שתצאו הכי יפים שאפשר, ושמזכרת הנצח שלכם תהיה היפה ביותר. מתוקף תפקידו האינטנסיבי, חשוב מאוד לבחור בצלם שתרגישו לידו בנוח, שתהיו חופשיים לחייך מולו, לספר בדיחות וגם להתעצבן אם צריך (אחרי הכל, יום החתונה הוא היום בו מד ההתרגשות מאיים להתפוצץ בכל רגע…) – הצלם הוא החבר הכי טוב שלכם ביום החתונה (וגם אחריה J ). אם לא תרגישו משוחררים לידו, לא רק שזה יהרוס לכם את יום החתונה, הדבר יהיה ניכר גם בתמונות, שיהיו מוקפדות ואצורות מדי.
את הכי יפה שנח לך (צילום: Michael Photography)
טבעי ומקצועי
הצלם נכנס אל תוך קלחת ההכנות ותפקידו הוא להנציח את רגעי ההתייפיפות מחד, אך לעשות זאת באופן טבעי מאידך. הצלם שלכם צריך להיות בלתי מורגש. בחן, בעדינות ובמקצועיות הוא משתלב בין הכלה, בין חברותיה ובין ספקי האיפור והשיער שהיא בחרה, ואת כולם הוא מתעד, בלי שנוכחותו תפריע למהלך התקין של ההכנות. צלם טוב הוא צלם שמנציח רגעים קטנים, לכאורה בלתי מורגשים, ומוציא מהם את הסיפור הגדול, את הרגע המיוחד האצור בין קפלי המבט, המגע או החיוך. אם אתם רוצים שהרגעים הללו יהיו חלק מדפי האלבום שלכם, עליכם לבחור במישהו כזה – מקצועי מאוד, עם ציוד טוב ומספק, אך גם כזה שיודע להגיש את התוצר הסופי כשהוא בא בהיסח הדעת, מבלי שהכלה צריכה לחייך כמו בובת שעווה במשך כל הצילומים.
יחסי אנוש – מעל הכל
אין כמעט זוג שיתפשר על איכות בחתונה שלו. לכולנו חשוב לדעת על מה אנחנו משלמים, מה אנחנו מקבלים בתמורה ולהיות שקטים ורגועים שביום החשוב ביותר בחיינו לא נצטרך לדאוג לדבר, רק לאושר ולהנאה שלנו מהיום המיוחד. בבחירת צלם, לא מספיק לשאול שאלות הנוגעות לכמות האלבומים, טכניקת הצילום, כמות הצלמים ושעות העבודה – השאלות הללו, כבודם במקומם מונח והן חשובות מאוד, אך יחד עם זאת, חשיבות גדולה מאוד נודעת גם לאופיו של הצלם שלכם. בחרו בצלם חייכן, בעל אופי נוח, ישיר וכנה, לא כזה שאתם מרגישים שכל תכליתכם היא לנפח את כיסו במרשרשים נוספים, אלא אדם שרואה בצילום שליחות ואמנות ורואה בכם קודם כל בני אדם, וכאלה שהחליטו להניח בידיו את האוצר החשוב להם מכל – הזכרונות שלה.
צלם שהוא מעל הכל אנושי, ידע לנווט את יום החתונה שלכם בקלילות וברגישות, ואתם תרגישו שהוא חלק בלתי נפרד מהצלחת היום הארוך שעבר עליכם. מהרגע שהמצלמה נדלקת, הקסם מתחיל להתרחש. שימו לב שאתם מפקידים את הקסם הזה בידיים אוהבות ומקצועיות ושהכימיה ביניכם לבינו טבעית ולא מתאמצת.
Let's get this party started (צילום: Michael Photography)

עוד מאמרים שייענינו אותך


חתונה קיץ


טיפים לחתונת קיץ

קבלו אותה! העונה שבה הכל נראה אפשרי, כל הדרכים פתוחות, הכל מרגש ומלא הבטחה, השמש יוצאת ומחממת את העולם (לפעמים קצת יותר מדי)  – הקיץ


קרא עוד »
טיפים לחתונת חורף

טיפים לחתונת חורף כל זמן שתהיה אהבה – יהיו גם חתונות. גם בערב בו מתקיים משחק כדורגל חשוב, מגיע אמן מחו"ל ובכל מזג אוויר –


קרא עוד »

השארת תגובה