הלוקיישנים המומלצים ביותר לצילומי חתונה- חלק א

הלוקיישנים המומלצים ביותר לצילומי חתונה- חלק א

אתם רגע לפני היום הגדול בחייכם, ההתרגשות בשיאה, הכל מתוכנן כמו מבצע צבאי, האורחים כבר שריינו לעצמם את התאריך, המשפחה והחברים לא יכולים לחכות כבר לחגוג אתכם, ולכם נשאר דבר אחד קטן להחליט,  איפה תעשו את צילומי החתונה שלכם? 
אותם צילומים שתקרינו במשך הערב על המסך באולם, תדפיסו, תפתחו ותתלו בבית.
מציאת הלוקיישן המושלם זאת משימה בפני עצמה. מיקום ספציפי שחשבתם עליו מראש יכול בדיעבד להתברר כשגוי, עקב תנאי מזג אויר כאלו ואחרים. בגלל שאנחנו יודעים עד כמה הצילומים האלו קריטיים עבורכם, הכנו לכם כמה טיפים שחשוב שתדעו כדי שתוכלו לבחור לכם את הלוקיישן הכי פצצה לאותן תמונות שילוו אתכם שנים ארוכות קדימה.
חוף מכמורת
היכן ממוקם: מכמורת, ממוקמת 9 קילומטר צפונית לנתניה. מושב קטן ויפה בעמק חפר.
למה מומלץ: החוף עצמו אמנם לא נחשב לאחד מהחופים הגדולים בישראל, אך זה בדיוק היופי שלו. החוף מסודר, יפיפה ואינטימי. בחודשי הקיץ, בשעות אחר הצהריים, כאשר הטמפרטורה יורדת צבעי המים והחול משלימים אחד את השני בהרמוניה מושלמת, מה שמעניק לתמונות צבעים מרשימים. צילומים על החוף מומלצים ביותר. הסלעים בחוף והצמחיה, הופכים להיות חלק אינטגרלי מהתמונות ומעניקים נפח ועוצמה. המשחקים שניתן לבצע עם המצלמה בחוף הים הם רבים והתמונות הופכות בלתי נשכחות.
אטרקציה נוספת: ליד מכמורת ישנה חוות סוסים. בתמורה לתשלום סמלי ניתן להוביל סוס לחוף ולהצטלם איתו ועליו בסט תמונות חוויותיות ביותר.
 
הקודם
הבא
 
תל עזקה
היכן ממוקם: תל עזקה, ממוקמת לא רחוק מפארק בריטניקה.  נסיעה על כביש 38 לכיוון בית שמש תוביל אתכם לצומת בית ג'ימל ועינות דקלים. לאחר 4.5 ק"מ תגיע לצומת עזקה. שימו לב כי למקום הצילומים המיועד לא ניתן להגיע עם הווייז או הרכב ויש הליכה קצרה שתצטרכו לעשות. אם אתם קלילים ולא אכפת לכם לצעוד קצת, תהיו בטוחים שלא תתחרטו.
למה מומלץ: לתל עזקה יש היסטוריה עשירה שחוזרת אחורה עד ימי התנ"ך. מלחמתו של דוד בגוליית התרחשה באזור. מעבר לתמונות המדהימות שניתן לצלם, הערך המוסף של תל עזקה פשוט מושלם. הגיבורים הקבורים במקום, ההיסטוריה התנ"כית והנופים המרהיבים הופכים את הלוקיישן הזה למובחר ביותר. בחודשי האביב והסתיו הצבעים שתוכלו לקבל ישאירו את כל מי שיצפה בתמונות עם פה פעור. בחודשים אפריל מאי תקבלו צבעים ירוקים ופריחה מדהימה. בחודשים אוקטובר נובמבר תקבלו את גווני צבעי השלכת. מגוון האפשרויות שניתן לשחק עם המצלמה בלוקיישן הזה הן מטורפות.
אטרקציה נוספת: התמונות באתר ההנצחה של דוד נגד גוליית. הנה לכם תמונות עם עוצמה וסיפור מאחוריהם.
 
הקודם
הבא
 
בריכת הקשתות רמלה
היכן ממוקם: צפון רמלה.
למה מומלץ: בריכת הקשתות ברמלה הינה מקום מרהיב ביופיו. מדובר בבריכה תת קרקעית, גובה התקרה מגיע ל-9 מטר, ושטח הבריכה משתרע על פני חצי דונם. לבריכה יש תאורה טבעית מטריפה. בשעות היום, השתקפות האור הטבעי בבריכה יחד עם צבעי הקירות המיוחדים יוצרים תמונה מדהימה. המבנה המרשים הזה הוא מהמבנים הראשונים בהיסטוריה, אשר השתמשו בקשת מחודדת בזמן הבניה. בקירות הבריכה ניתן לראות כיתוב חרוט, זכר נוסף לאותה היסטוריה מפוארת הפוקדת את המקום. המקום מביא עמו תחושת מסתורין, שבאה לידי ביטוי בתמונות שתצלמו. כמו כן, אם אתם חובבי סרטים ישראלים ישנים, דעו כי את הסרט "חסמב"ה ונערי ההפקר" צילמו בבריכת הקשתות.
אטרקציה נוספת: ניתן לשוט בסירת המשוטים בבריכה ולהשתמש בה לצורכי הצילום. סירת המשוטים עם האווירה במקום, השתקפות המים והמשחק שניתן לעשות עליה ישלימו לכם את חווית הצילום בצורה מהנה ביותר. תוכלו להרוויח גם תמונות מדהימות וגם סיור קצר במבנה אדריכלי היסטורי ומרשים.
הקודם
הבא

עוד מאמרים שיעניינו אותך

השארת תגובה